Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Poradnik

Profesjonalne czyszczenie maszyn i urządzeń. Czyściwa na każdą okazję
lmProfesjonalne czyszczenie maszyn i urządzeń. Czyściwa na każdą okazję

Do profesjonalnego czyszczenia maszyn i urządzeń niezbędne są czyściwa charakteryzujące się trwałą jakością i dużą zdolnością czyszczenia. Czyściwa tekstylne wielokrotnego użytku wchłaniają duże ilości cieczy, niemal nigdy się nie rwą i mogą być stosowane wielokrotnie. Firma MEWA od ponad stu lat oferuje czyściwa wielokrotnego użytku do zastosowań przemysłowych, w systemie polegającym na przygotowaniu czyściwa dla klienta, odbieraniu czyściwa zużytego, jego praniu a następnie ponownym dostarczaniu.

Niezaprzeczalną zaletą czyściw tekstylnych firmy MEWA jest ich zdolność do absorbowania cieczy w rekordowym czasie, i to w ilości równej dwuipółkrotnej wagi czyściwa. Czyściwa typu MEWATEX oferowane są w różnych grubościach, w zależności od ich zastosowania – od nadzwyczaj trwałych i charakteryzujących się dużą zdolnością wchłaniania cieczy, przeznaczonych do usuwania dużych zanieczyszczeń, aż po delikatne czyściwa do pielęgnacji wrażliwych powierzchni. Zależnie od rodzaju zastosowania, klient ma zatem do dyspozycji optymalny materiał do czyszczenia maszyn i urządzeń w swoim zakładzie. Stosownie do rodzaju powierzchni przeznaczonej do czyszczenia, firma MEWA oferuje cztery rodzaje czyściwa zróżnicowanej jakości. Mewatex - trwałe czyściwo odpowiednie wszędzie tam, gdzie trzeba usunąć zanieczyszczenia spowodowane olejami, farbą, rozpuszczalnikami lub tłuszczami. Nawet przy ekstremalnym użytkowaniu czyściwo to doskonale zachowuje swe właściwości. Mewatex Plus to czyściwo przeznaczone do usuwania zanieczyszczeń powstałych na delikatnych powierzchniach. Do delikatnego czyszczenia i polerowania wrażliwych powierzchni szczególnie dobrze nadaje się czyściwo Mewatex Ultra. Natomiast wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność czyszczenia nadzwyczaj delikatnych wyrobów, świetnie sprawdza się czyściwo Mewa Protex -  także pod względem ekonomicznym. 

Dzięki zaawansowanej ekologicznej technologii czyściwa firmy MEWA  - w przeciwieństwie do papieru - usuwają oleje i tłuszcze w sposób całkowity, a jedno czyściwo może być wykorzystane niemal 50 razy. W skali europejskiej pozwala to rocznie znaczne zredukować ilości niebezpiecznych i uciążliwych odpadów. Poza tym firma MEWA jako godny zaufania partner oferuje swoim klientom rozbudowaną sieć zaopatrzenia i perfekcyjną logistykę. Stanowi to gwarancję, nie tylko ekologicznego podejścia i sumiennej kontroli jakości, ale także niezawodnych dostaw. 

 

frtFirma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 44 placówki, oferując w ramach systemu pełnej obsługi odzież roboczą i ochronną, czyściwa, wycieraczki do butów, absorpcyjne maty olejowe, jak również urządzenia do czyszczenia części. Dodatkowo można także zamówić z katalogu artykuły BHP oferowane pod marką „World Wide Work by MEWA“. 4900 pracowników obsługuje ponad 174 600 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2015 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 612 mln euro.

Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołową firmą w segmencie zarządzania tekstyliami. W listopadzie 2013 roku, w ramach Niemieckiej Na-grody za Zrównoważony Rozwój, MEWA wyróżniona została jako jedna z trzech najlepszych niemieckich firm (Top 3) w kategorii „Najbardziej zrównoważony produkt/usługa w Niemczech“. W 2016 roku wydawnictwo Deutsche Standards po raz trzeci przyznało firmie tytuł „Marki Stulecia“, a w 2015 roku po raz drugi tytuł „Lidera Światowego Rynku”


 

MEWA Textil-Service sp. z o.o.                                                       
www.mewa-service.pl

Firma MEWA w serwisie Youtube
http://www.youtube.com/user/mewaPOL

 

Źródło:

Roman Benedykciuk
ADIUNCTOR

biuro@adiunctor.pl

mptrzetelnipostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniaremadays 2021